biust

Brafitting – Co to jest?

Brafitting – Co to jest?
5 (100%) 3 glosy

Piersi – każda kobieta chce żeby były piękne i cieszyły oko niezależnie od naszego wieku. Ich odpowiednie eksponowanie wiąże się z właściwym dopasowaniem biustonosza. Zarówno lekarze jak i specjaliści z salonów bieliźniarskich zauważają, że kobiety najpowszechniej decydują się na zakup rozmiaru 75B, niestety bardzo często jest on nieodpowiedni co może nieść za sobą różne konsekwencję – od otarć i obrzęków po rozwój groźniejszych schorzeń oraz niekorzystne zmiany w wyglądzie piersi.

Jak wybrać odpowiedni biustonosz?

Z pewnością wymaga to znajomości kilku niezbędnych elementów. Stanik powinien zostać dopasowany do rozmiaru i kształtu naszego biustu oraz do precyzyjnie zmierzonego obwodu pod biustem. Ważne jest oczywiście dopasowanie biustonosza to naszego trybu życia, garderoby czy do okazji, jednak musi on również idealnie leżeć. Początkowo warto wybrać się na zakupy do jednego z obecnych na rynku renomowanych salonów bieliźniarskich, które oferują darmowe usługi braffitingu.

Co to jest brafitting?

Osoba taka pracuje w salonie z bielizną i pomaga nam odpowiednio dobrać biustonosz do kształtu i rozmiaru naszego biustu. Udzieli nam również niezbędnych rad i wskazówek, które w przyszłości pomogą nam właściwie dopasowywać bieliznę.

Dlaczego biustonosz trzeba odpowiednio dobrać?

Stanowi to ochronę dla naszych delikatnych piersi przed rozwojem wielu groźnych schorzeń, również przed obrzękami, stanami zapalnymi i zaburzeniami krążenia układu chłonnego. Bieliznę – przede wszystkim biustonosze powinno się wymieniać na nowe co pół roku. Dzięki temu poczujemy się z pewnością bardziej zadbane, piękniejsze, i jednocześnie zatroszczymy się o kondycję i zdrowie naszego biustu w przyszłości.

Piękny biust pięknie opakowany

Z całą pewnością właściwa bielizna, która odpowiednio stabilizuje piersi podnosi naszą atrakcyjność. Nie mogą one być zbyt wysoko uniesione, zbyt ciasno uwiązane czy powodować jakiegokolwiek dyskomfortu. Jeśli pragniemy zachować urodę naszego biustu na długie lata to z całą pewnością wybór odpowiedniego biustonosza stanowi podstawę. Do tego właściwa naturalna pielęgnacja, którą osiągniemy chociażby regularnie stosując dobry krem na ujędrnienie biustu, np. Frashe, które nie tylko wpłynie na stan skóry ale również może spowodować powiększenie się piersi średnio o 1-2 rozmiary – i będziemy się cieszyć pięknym biustem przez długie lata, niezależnie od wieku.

Uważaj co kupujesz

Kobiety bardzo często podejmują decyzję o zakupie biustonosza pod wpływem chwili –bo dany model nam się spodobał. Warto wcześniej dokładnie przymierzyć i skonsultować swój wybór ze specjalistą brafittingu. Z biegiem czasu będziemy same idealnie określać co jest dla naszego biustu najodpowiedniejsze. Pamiętajmy jednak, że właściwa bielizna nie stanowi jedynie kwestii ubioru, estetycznej. Dzięki odpowiedniemu doborowi stanika zadbamy o urodę oraz zdrowie naszych piersi. Będziemy czuć się i wyglądać sexy.

Gdzie mogę skorzystać z brafittingu?

Usługi profesjonalnej brafittierki dostępne są obecnie niemal w każdym mieście. Liczne salony, szczególnie te, oferujące bieliznę ekskluzywną oferują darmowe usługi przeszkolonego personelu, który wesprze nas w dokonaniu najlepszego możliwego wyboru dla naszych piersi i kobiecości.

2 komentarze

 • Reply

  Karina

  Sierpień 2, 2016

  Wiele lat temu skorzystałam z pomocy brafttingu i teraz potrafię dobrać sobie odpowiedni biustonosz a jeśli w sklepie jest osoba, która się tym zajmuje zawsze zapytam o coś jeszcze 🙂 Wiele kobiet nie potrafi dobrać odpowiedniego biustonosza i później mają problemy. Przy mniejszych piersiach nie jest to może taki duży problem, ale przy większych trzeba już uważać.

  • Reply

   Sara

   Sierpień 10, 2016

   Właśnie szkoda, że w każdym sklepie nie ma takiej osoby, która pomogłaby w doborze stanika. Ja też przez wiele lat źle nosiłam biustonosze, ale teraz już dobieram je starannie i chodzę tylko do sklepów, w których są panie do pomocy

Dodaj komentarz