biust

Czy maść na powiększenie biustu zadziała?

Czy maść na powiększenie biustu zadziała?
3.9 (77.5%) 8 glosy

W tym artykule omówimy naturalną alternatywę dla operacji powiększania piersi, która nie kosztuje tysiące złotych.

Maść na powiększenie biustu – najważniejsze fakty

Istnieje wiele rodzajów maści do powiększania piersi, począwszy od farmaceutycznych i organicznych ziołowych kremów do najnowszej generacji kremów powiększających piersi jakie trafiły na rynek. Te drugie mają hybrydową formułę, co oznacza, że łączą w sobie najlepsze cechy związków farmaceutycznych i silnych ekstraktów ziołowych w celu stworzenia naprawdę skutecznych produktów. Pamiętaj, że wszystkie kremy, maści i serum na piersi nie są sobie równe, wiele z tych kremów niesie ze sobą wiele obietnic dotyczących wydajności, ale koniec końców nie przynoszą one żadnych rezultatów. Dlatego zawsze najlepiej użyć takiej maści powiększającej piersi, której jakość jest potwierdzona przez wyniki badań klinicznych oraz niesie ze sobą gwarancję zwrotu pieniędzy. Dlatego warto rzucić okiem na wyniki badań aby mieć wiedzę na temat tego czy istnieje jakaś maść, która faktycznie sprawia, że piersi stają się większe czy też chodzi o poprawę jędrności i tym samym optyczne powiększenie.

Jeśli chodzi o składniki są one podstawą produktów. Najczęściej spotykane i faktycznie skuteczne okazują się składniki aktywne, takie jak np. kozieradka.

Spora liczba kobiet wciąż poszukuje naturalnych sposobów dla uzyskania większych, bardziej zaokrąglonych piersi. Wiele z nich decyduje się na stosowanie naturalnych maści i były bardzo zadowolone z wyników, co jest chyba najlepszym dowodem na to, że w istocie składniki takie istnieją. Statystyki pokazują, że w ciągu 4 tygodni regularnego stosowania kobieta może zauważyć różnice w wielkości piersi, jednakże niektóre firmy nie oferują statystyk więc należy sprawdzić każdy jeden produkt dokładnie i z osobna.

Samo powiększenie czy też większa jędrność – jak działa maść na piersi?

Bardzo wysoki odsetek kobiet zauważa, że dobra maść może sprawić, że opadnięte piersi wyglądają na bardziej podniesione i jędrne. Znalezienie skutecznych, naturalnych sposobów w celu powiększenia piersi jednak nie jest łatwe, gdyż z szerokiego wyboru szkodliwych alternatyw każdy musi znaleźć ten swój osobisty numer jeden.

Jeszcze do niedawna jedyną opcją na większy biust było urodzić się z genami sprzyjającymi rozwinięciu się obfitego biustu albo skorzystać z operacji piersi. Teraz sytuacja się zmieniła, maści na powiększenie piersi są coraz bardziej dostępne i popularne. Poniżej pokażemy, dlaczego uważamy, że maści powiększające piersi są lepszym sposobem na zwiększenie rozmiaru piersi w sposób operacyjny.

Maść do biustu vs operacja piersi

 • maść jest o wiele tańsza,
 • za pomocą maści można uzyskać max. o 1-2 rozmiary większe piersi,
 • piersi powiększone za pomocą maści są naturalne,
 • piersi powiększone za pomocą maści wyglądają lepiej niż te po operacji.

Spójrzmy na koszt

Maści powiększające piersi kosztują ułamek kosztów operacji piersi. Dobra maść stosowana przez miesiąc, która pozwala kobiecie uzyskać 1 rozmiar miseczki więcej to zaledwie ok. 100-120 zł. Natomiast operacja to zawsze koszt rzędu kilku tysięcy.

Wygląd piersi

Maści będą zwiększyć rozmiar piersi stopniowo i bez żadnych nacięć. Wszyscy widzieliśmy lub słyszeliśmy nie raz okropności dotyczące wyglądu piersi po operacji piersi, gdzie:

 • jedna pierś jest większa od drugiej,
 • są koślawe,
 • są nierówne.

Maści powiększające piersi to bardziej naturalny sposób na wygląd tej części ciała.

Co w kwestii gwarancją?

Weźmy dla przykładu maść Triactol. Producent wyrobu Triactol obiecuje że można uzyskać pełen zwrot pieniędzy, jeśli po 60 dniach stosowania produktu nie zauważy się różnicy. W odniesieniu do operacji powiększania biustu zwykle naprawdę nie ma żadnej gwarancji. Poza tym odpowiednio dobra maść pozwala również pozbyć się rozstępów i zmarszczek oraz opadających piersi.

Podsumowanie

Maści powiększające piersi właściwie wygrywają we wszystkich aspektach. Niektórym kobietom wydaje się, że operacja jest jedynym sposobem, ale naturalne powiększenie piersi za pomocą maści może być lepszym rozwiązaniem dla wielu z nich. Warto tego spróbować zanim ktoś zdecyduje się na tak drastyczny krok, jakim jest chirurgia plastyczna. Najlepiej skonsultować się z profesjonalną kosmetyczną, która na pewno będzie w stanie pomóc dobrać najbardziej odpowiedni dla danej kobiety produkt.

2 komentarze

 • Reply

  bogna

  Luty 1, 2017

  Operacje to nie jedyne rozwiązanie. Przekonałam się o tym, gdy zaczęłam stosować Frashe. Nie dość, że pięknie pachnie i przyjemnie się rozprowadza to jeszcze ujędrnia biust. Piersi może nie powiększyły się, ale widzę, że się podniosły dzięki czemu wydają się jakby większe, więc jestem zachwycona działaniem Frashe <3

 • Reply

  Zosia

  Luty 3, 2017

  Trochę trzeba wypróbować różnych kremów, żeby znaleźć odpowiedni dla siebie, ale warto. Ja też wybrałam maść zamiast zabiegu i to mi wystarcza. Jeszcze jak się ćwiczy to już w ogóle efekt murowany 🙂

Dodaj komentarz