biust

Czy nieoperacyjne powiększanie biustu jest skuteczne?

Czy nieoperacyjne powiększanie biustu jest skuteczne?
5 (100%) 1 glosy

Więcej niż połowa kobiet jest zupełnie niezadowolona ze swoich piersi. Chcą mieć większe, bardziej jędrne i kształtne piersi. Czasem zazdroszczą swoim przyjaciółkom, że mają piersi w pięknym kształcie i większym rozmiarze. Nie jest to rzadkością, że problem ten może prowadzić do całkowitej depresji, tym bardziej jeśli partner takiej kobiety nie lubi małych piersi i często mówi o tym swojej kobiecie.

Małe piersi – dwa warianty

Co należy zrobić? Istnieją co najmniej dwa warianty: można siedzieć bezczynnie w ogromie związanych z tym cierpień, albo można też wziąć wszystko to w swoje ręce i rozpocząć walkę o duże piersi. Oczywiście ten drugi wariant to jedyny dobry wariant.

Jeśli masz małe i bezkształtne piersi i czujesz się nieszczęśliwa z tego powodu, jedynym wyjściem jest zrobić wszystko, co możliwe aby piersi stały się większe. Jak można to zrobić? Można skorzystać z dwóch wariantów:

 • można zrobić operację i wprowadzić do swojego organizmu implanty piersi,
 • można próbować naturalnego sposobu powiększenia piersi.

Przede wszystkim przed wyborem sposobu powiększania piersi warto wiedzieć wszystko na temat obu sposobów, poznać ich wady i zalety.

Pomówmy o operacji piersi….

Choć jest to dość szybka i skuteczna metoda której wyniki są zauważalne zaraz po operacji – operacja nie jest tak dobrym rozwiązaniem, jak się wydaje. Istotą sprawy jest to, że operacja nie jest to naturalna metoda i może być dość ryzykowne ze względu na możliwość odrzucenia przez organizm implantów piersi. Ponadto jest to kosztowne, a okres wracania do siebie po operacji  jest to droga długa i bolesna.

Nieoperacyjne powiększanie biustu

Więc jak można mieć powiększyć piersi w naturalny sposób? Jest wiele opcji:

 • można wykonywać specjalne ćwiczenia,
 • jeść specjalne jedzenie,
 • brać pigułki na powiększenie piersi,
 • użyć maści na powiększenie piersi,
 • nosić biustonosz powiększający typu push-up,
 • stosować specjalny masaż.

Według wielu producentów kremy powiększające piersi są bardziej skuteczne niż pigułki, gdyż ich składniki nie tracą skuteczności, gdy przechodzą przez przewód pokarmowy. Najlepiej stosować wiele różnych metod, dzięki którym Twoje piersi silniejsze i bardziej jędrne. Są to najbardziej skuteczne metody powiększania piersi w sposób naturalny. Jeśli będą one łączyć się ze sobą w jednym celu – wynik zostanie osiągnięty szybciej i bardziej skutecznie.

Naturalne metody powiększania piersi są też najlepszym rozwiązaniem, jeśli dana kobieta boi się iść pod nóż chirurgiczny w celu powiększania piersi. Jest to również alternatywa dla tych pań, które nie mają odpowiednio dużo pieniędzy do osiągnięcia swoich marzeń.

Dlaczego jeszcze powiększanie biustu bezoperacyjne jest lepsze niż operacja?

Wielkość piersi zależy od poziomu hormonu estrogenu, który w naturalnym procesie rozwoju w czasie dojrzewania. Ma to również miejsce w przypadku kobiet w ciąży, gdy ich piersi przygotowują się do laktacji. Przewody mleczne powiększają się – za tym pojawia się także zwiększenie rozmiaru piersi. Wszystkie kobiety, które próbują zwiększyć rozmiar swój piersi muszą wiedzieć, że ich równowaga hormonalna musi być prawidłowa. Poziom estrogenu zmniejsza się z wiekiem i mają też na to wpływ inne czynniki, takie jak stres lub depresji (mogą utrudniać jego produkcję). Aby rozpocząć lub kontynuować rozwój piersi w sposób naturalny poziom estrogenu musi być zrównoważony. To miejsce, gdzie naturalne produkty ziołowe piersi mogą pobudzić wzrost tkanki.

Naturalne metody powiększania piersi

Przede wszystkim są bezpieczniejsze. Zioła takie jak:

 • kozieradka,
 • koniczyna czerwona,
 • nasiona kopru włoskiego.
 • są stałym elementem naturalnego wzrostu piersi.

Zioła te zawierają wysokie stężenia fitoestrogenów, są to estrogeny pochodzenia roślinnego, które stymulują naturalny proces rozwoju piersi. Fitoestrogeny to estrogeny roślinne które wywołują wzrost piersi tak jak hormon estrogen  w okresie dojrzewania lub ciąży. Zostały one przebadane i okazały się skuteczne, co powoduje stały wzrost wielkości piersi, dlatego właśnie aby uniknąć rozczarowania jest stosowanie maści i kremów z ich zawartością.

2 komentarze

 • Reply

  Maria

  Luty 2, 2017

  Super, że nie wciska się kobietom od razu operacji tylko są inne sposoby na ujędrnienie piersi. Ćwiczeniami można wiele zdziałać a jak się doda do tego jeszcze dobry krem to operacja jest niepotrzebna. Kiedyś tez nie byłam zadowolona ze swoich piersi, ale wystarczy odrobina dobrych chęci i można poprawić ich wygląd 🙂

 • Reply

  Paulina

  Luty 7, 2017

  O nawet nie wiedziałam, że fitoestrogen tak wpływa na rozwój piersi. Patrząc na skład wielu kremów, to one raczej tego nie posiadają. Zioła potrafią być bardzo pomocne tylko trzeba umieć z nich korzystać i fajnie, że są w kremach. Stosuję Frashe od kilku dni i czekam na efekty. Na razie czuję, że są twardsze więc jest obiecująco 😀

Dodaj komentarz