biust

Jak dbać o piersi?

Jak dbać o piersi?
4.8 (96.36%) 11 glosy

Piersi są ważnym atrybutem kobiecości. To dzięki nim czujemy się piękne i dostrzegane przez płeć przeciwną. Ich wielkość oraz kształt są uwarunkowane genetycznie. Jednak na to jak się prezentują wpływa również ich odpowiednia pielęgnacja oraz profilaktyka przed chorobami, w tym najgroźniejszą czyli nowotworem. Biust stanowi niezwykle wrażliwą na oddziaływania zewnętrzne część kobiecego ciała, dlatego wymaga właściwej troski. Niestety większość pań zwraca na niego większą uwagę dopiero w momencie gdy coś zaczyna je niepokoić.

Badania – koniecznie regularnie

Każda kobieta, która zaczęła miesiączkować powinna regularnie, raz w miesiącu dokonywać samobadania piersi. Początkowo odróżnienie anomalii od prawidłowej budowy anatomicznej może być kłopotliwe, jednak z czasem bardzo dobrze poznajemy swoje piersi, co pozwala nam na szybkie wykrycie wszelkich zmian. Zarówno w Internecie jak i w gabinetach lekarskich znajdziemy wiele poradników instruktarzowych opisujących jak się badać. Po pierwszej miesiączce warto również udać się na wizytę do ginekologa, który może pomóc nam nauczyć się odpowiednio sprawdzać biust. Regularne badania pomagają wykryć szereg nieprawidłowości, mogą również skutkować wczesnym wykryciem nowotworu piersi i zwiększyć szansę na całkowite wyleczenie.

Jak dbać o piersi? – Zacznij od skóry!

Młode kobiety często zapominają, iż delikatna skóra na piersiach wymaga równie skrupulatnej pielęgnacji co ta na twarzy. Jednak im wcześniej rozpoczniemy odpowiednią dbałość o nią tym lepsze będą efekty w przyszłości i dłużej się utrzymają.

Wychodząc na słońce powinnyśmy zawsze pamiętać aby zabezpieczyć skórę piersi kremem z filtrem. Od najmłodszych lat warto smarować ją balsamem lub oliwką dla niemowląt, aby odpowiednio nawilżyć i wzmocnić. Nie powinnyśmy zapominać o nich również w czasie cotygodniowego peelingu pod prysznicem.

Ciekawą opcją pozwalającą  jednocześnie na wzmocnienie i poprawie wglądu skóry oraz nadanie jej jędrności, elastyczności a nawet powiększenie piersi jest skorzystanie z naturalnego serum, które nakładamy regularnie na piersi. Wśród tego rodzaju preparatów przeznaczonych do tej okolicy ciała godnym uwagi wydaje się być krem na podniesienie biustu Frashe.

Jest to preparat powstały na bazie wieloletnich badań. Jego niezwykłą cechą jest fakt, iż jest przygotowywany ręcznie z całkowicie naturalnych składników, takich jak: wyciąg z ruszczyka kolczastego, wyciąg z kwiatów lawendy, kofeina, ekstrakt z pąków, ceramid 6, Acanthopanax Senticosus Extract, Dipalmitoyl Hydroxyproline.

Jak jeszcze dbać o piersi?

Regularne stosowanie serum Frashe to idealny sposób na powiększenie piersi, który z pewnością znacząco poprawi wygląd naszych piersi. Warto jednak w zapewnienie im pięknego wyglądu włożyć jeszcze więcej wysiłku. Specjaliści polecają wykonywanie regularnych ćwiczeń, które wzmocnią mięśnie klatki piersiowej odpowiedzialne za utrzymywanie biustu. Dodatkowym elementem jest unikanie gwałtownych zmian wagi ciała – zarówno restrykcyjne diety jak i szybkie tycie nie sprzyjają piersią.

Koniecznie również dla zdrowia całego naszego organizmu, dla uchronienia się przed rakiem piersi oraz dla zapewnienia biustowi pięknego wyglądu dbajmy o właściwą i zbilansowaną dietę. Urody naszym piersiom dodadzą również regularne masaże.

3 komentarze

 • Reply

  Kaja

  Lipiec 29, 2016

  Tak naprawdę badanie piersi jest najważniejsze i najłatwiejsze. O wiele trudniej zadbać o nie tak, żeby były zawsze jędrne, ale ćwiczenia bardzo dużo pomagają

 • Reply

  Maria

  Sierpień 2, 2016

  Najlepszy krem na ujędrnienie biustu to Frashe 🙂 Nigdy mnie nie zawiódł. Stosuję go już jakiś czas, ale pamiętam, że po tygodniu już zauważyłam, że biust jest jędrniejszy. Ma fenomenalny skład. Nic mnie nie uczula, nie ma w nim chemii, zdecydowanie jest warty swojej ceny 🙂

 • Reply

  Daria

  Wrzesień 5, 2016

  Dbanie o piersi – ich kształt i formę powinno leżeć w naturze każdej kobiety. To przecież jeden z największych jej atrybutów. Krem na biust Frashe pozwala w naturalny sposób wspomóc powiększenie piersi, zwiększając ich atrakcyjność. Co ważne, nie trzeba wieków, by tak się stało. Już po kliku dniach jest czuć różnicę!

Dodaj komentarz