biust

Domowe powiększanie biustu

Domowe powiększanie biustu
3.9 (78.33%) 12 glosy

Duży, jędrny, ponętny, zwracający spojrzenia płci przeciwnej. Wiele kobiet marzy o posiadaniu właśnie takiego biustu. Jednak jedyną opcją na zrealizowanie tego pragnienia wydaje się uzbieranie sporej sumy gotówki i poddanie się operacyjnemu powiększeniu piersi – najpopularniejszą jest wszczepienie implantów. Dlaczego jednak w pierwszej kolejności nie spróbować wykorzystać metod na bezinwazyjne powiększanie biustu, które w skuteczny sposób mogą pomóc zwiększyć objętość i jędrność naszego gruczołu piersiowego?

Wątpliwości w kwestii skuteczności

Z pewnością wiele z nas zastanawia się w jaki sposób przy pomocy prostych zabiegów, które wykonamy w zaciszu własnego domu można doprowadzić do powiększenia piersi. Na pewno uzyskane efekty nie będą iście spektakularne co przy poddaniu się operacji, jednak dla wielu pan z cała pewnością okażą się wysoce zadowalające.

Producenci niektórych preparatów do stosowania domowego przekonują, że możliwe jest osiągnięcie rozmiaru większego o 1-2. Nie zawsze udaje się to osiągnąć, jednak z całą pewnością możemy w znaczny sposób poprawić jędrność piersi, elastyczność skóry oraz jej ogólny wygląd.

Jak domowymi metodami powiększyć biust?

Zastosowanie znajdą masaże, można wykonywać je z wykorzystaniem oliwki dla niemowląt odpowiedniego delikatnego kremu lub olejku do masażu lub nawet talku dla niemowląt. Na koniec należy oczyścić pierś i wmasować krem lub serum, np. takie jak serum powiększające do biustu Frashe złożone w pełni ze składników naturalnego pochodzenia.

Polecane są również napary i odwary ziołowe, jednak zastosowanie najpopularniejszych ziół takich jak kozieradka czy czarnuszka powinno się skonsultować z lekarzem gdyż mogą wpływać na działanie innych leków, które przyjmujemy.

Ciekawym domowym sposobem służącym powiększeniu biustu i regeneracji skóry jest przygotowanie maseczki z jajka. Doświadczenia wskazują iż mają one pozytywne działanie w powiększaniu piersi. Równocześnie żadna kobieta nie powinna zapominać o comiesięcznym samobadaniu piesi pod prysznicem oraz przed lustrem po kąpieli. Pozwoli to na dokładne poznanie swojego ciała i wczesne wykrycie wszelkich anomalii, które również mogą być zgubne dla biustu.

Podczas kąpieli zaleca się stosowanie pryszniców naprzemiennych. Początkowo trudno byłoby znieść duże zakresy temperatur, jednak można stopniowo zwiększać różnicę. Zabieg taki pozytywnie oddziałuje na krążenie dzięki czemu piersi ulegną ujędrnieniu. Szczególnie ważne jest ujędrnianie biustu po karmieniu w taki właśnie sposób.

Można również przygotować domową maseczkę lub peeling na biust. Niezastąpione są właściwości kofeiny, która poprawia wygląd skóry, pomaga niwelować rozstępy i cellulit oraz ujędrniać. Wykorzystajmy więc świeżo zmieloną kawę i wymieszajmy ją z kremem nawilżającym. Taki preparat nakładamy na biust, okrywamy folią spożywczą i przykrywamy ręcznikiem. Pozostawiamy na 15-20 minut. Można się położyć i zrelaksować. Po tym czasie wchodzimy pod prysznic i delikatnym mydłem zmywamy maseczkę. Na osuszoną skórę nakładamy krem lub serum takie jak Frashe. Z pewnością szybko odczujemy znaczną równicę w wyglądzie naszego biustu.

2 komentarze

 • Reply

  Olga

  Lipiec 29, 2016

  Peelingi na biust są moim ulubionym sposobem pielęgnacji biustu 🙂 Robię je 1-2 razy w tygodniu i do tego stosuję krem Frashe. Różnica jest ogromna. Jeszcze 2 miesiące temu moje piersi były obwisłe, nie wierzyłam, że inne sposoby niż operacje poprawią ich wygląd 🙂

 • Reply

  Hali

  Sierpień 9, 2016

  Ja też polecam peelingi z dobrej kawy. Najlepiej samemu ją mielić jeśli mamy w domu młynek.

Dodaj komentarz