biust

Jakie istnieją sposoby powiększania biustu?

Jakie istnieją sposoby powiększania biustu?
5 (100%) 1 glosy

Istnieją różne sposoby powiększania biustu. Większości z nas w pierwszej kolejności do głowy przychodzi operacyjne powiększenie piersi poprzez włożenie do nich implantów, jednak jeśli chcesz dowiedzieć się, jak uzyskać większe piersi bez operacji – czytaj dalej. Tak, istnieją sposoby, na to by, uzyskać większe piersi bez operacji.

Są to metody naturalne, takie jak np.:

 • tabletki na powiększanie biustu,
 • ćwiczenia na powiększanie piersi,
 • stosowanie kremów i serum,
 • i wiele więcej.

Wszystkie te metody mogą pomóc zwiększyć rozmiar biustu do upragnionego. Jeśli operacja plastyczna nie wchodzi w grę, trzeba będzie zdecydować się na te metody naturalne powiększenia piersi za pomocą których można zwiększyć rozmiar piersi. Ale trzeba będzie nauczyć się tych technik, zanim zdecydujesz się na stosowanie którejś konkretnie. Rozmiar swoich piersi określa się na podstawie ilości tkanki tłuszczowej, tkanki gruczołowej i masy mięśnia piersiowego za nią. Piersi większości to w dużej mierze warstwa tkanki tłuszczowej, dlatego ich wielkość będzie się zmieniać – zwłaszcza, gdy dziewczyna jest w etapie dojrzewania lub gdy zajdzie w ciążę. Zwiększenie lub zmniejszenie masy ciała może również zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar piersi.

Oto kilka top sposobów, które pomogą uzyskać większe piersi bez operacji:

Naturalne powiększenie piersi: pigułki, kremy i serum. Zwykle zawierają naturalne zioła, takie jak np:

 • kozieradka,
 • Pueraria Mirifica,
 • koper włoski.

Te produkty ziołowe mają na celu zwiększyć poziom estrogenów w organizmie, a tym samym wspierają rozwój nowej tkanki piersi. Są bezpieczne i w dość przystępnych cenach.

Stosowanie urządzeń próżniowych

Przyssawki lub urządzenia próżniowe mogą do pewnego stopnia pomóc stymulować wzrost wielkości piersi, ale trzeba będzie je nosić przez 10 godziny na dobę przez co najmniej sześć miesięcy. Niektóre są naprawdę męczące. Niektóre użytkowniczki twierdziły, że ich piersi zwiększyły objętość o jeden rozmiar po sześciu miesiącach. Jednakże, nie jest to stały efekt. Po przestaniu korzystania z takiej pompki piersi mogą szybko powrócić do swojego pierwotnego kształtu. Poza tym takie urządzenia są dość kosztowne.

Zwiększenie wagi

Jednym z najprostszych sposobów, aby zwiększyć rozmiar biustu jest postawić na większą wagę. Powoduje to zwiększenie tkanki tłuszczowej wokół piersi. Jeśli jesteś bardzo chuda, tak najłatwiej można się postarać o większe rozmiary. Jednakże, jeśli jesteś już puszysta to nie będzie dla ciebie odpowiednie wyjście.

Pigułki antykoncepcyjne

Pigułki antykoncepcyjne mogą pomóc w tym, by mieć większe piersi bez operacji. Jeśli można wierzyć niektórym raportom u wielu kobiet to naprawdę działa dobrze. Ale przed zażyciem pigułki należy skonsultować się z lekarzem. Można spożywać je przez miesiąc lub dwa, a następnie ocenić wyniki. Jednak nie jest to najtańsze rozwiązanie.

Regularny masaż piersi

Ćwiczenia + masowanie piersi jest rzeczywiście najbezpieczniejszym sposobem na zwiększenie rozmiaru biustu. Nie trzeba jeść żadnej pigułki lub używać kremu lub serum. Ale druga strona medalu jest taka, że ćwiczenia i masaż piersi nie zawsze pomoże w tym, by uzyskać większe piersi. Wynik jest uzależniony od indywidualnych predyspozycji.

2 komentarze

 • Reply

  Kaja

  Luty 6, 2018

  Najlepiej zastosować wszystkie te sposoby 🙂 Ćwiczenia i krem może dać naprawdę dobre efekty jeśli jest się systematycznym. Polecam Frashe. Dzięki temu serum biust podniósł się nieco i lepiej wyglądają w staniku!

 • Reply

  Patrycja

  Luty 10, 2018

  Z pigułkami różnie bywa. Nie na każdą kobietę działają tak samo. Biust może się powiększyć, ale nie musi. Najskuteczniejszym sposobem są ćwiczenia i dobry krem

Dodaj komentarz