biust

Powiększanie biustu – naturalne metody

Powiększanie biustu – naturalne metody
5 (100%) 1 glosy

Jest to kwestia, na którą bardzo często się natrafia na forach zdrowotnych. Są to pytania zadawane przez wiele kobiet, które rozpaczliwie szukają rozwiązania powiększania piersi. Kilka lat temu, mogły uzyskać tylko jedną odpowiedź: implanty. Ale teraz jest już inaczej, bowiem dzisiejsze społeczeństwo jest coraz bardziej świadome zagrożeń zdrowotnych odnoszących się operacji piersi, dlatego operacja nie jest już jedyną opcją. Zamiast tego szuka się naturalnego sposobu powiększania piersi, który jest w 100% bezpieczny i nie niesie ze sobą skutków ubocznych.

Z tego powodu wiele kobiet szuka dzisiaj najlepszych sposobów, dzięki którym mogą sprawić, by ich piersi stały się większe w sposób naturalny. Zobaczmy teraz, jakie mamy dostępne opcje, jeśli chodzi o powiększanie biustu naturalne metody.

Naturalne kremy, tabletki i serum

Istnieje wiele kremów. Są pigułki i serum dostępne na rynku. Wszystkie korzystają z naturalnych składników, które pomagają zwiększyć rozmiar piersi. Koper jest znany z działania mającego na celu zwiększenie poziomu estrogenów i istnieje wiele badań, które pokazują, że spożywanie kopru może zwiększyć produkcję mleka. Chodzi o to, aby stworzyć sytuację, w organizmie, która pobudza rozwój piersi, tak samo jak to ma miejsce w okresie dojrzewania lub ciąży. Saw Palmetto to inny składnik, dzięki któremu można uzyskać większe piersi. Tabletki te powinny być spożywane, natomiast kremy i serum z tym składnikiem mogą być wmasowane w piersi, co ma stopniowo pomóc kobiecie w powiększeniu rozmiaru jej piersi.

Ujędrnianie biustu domowe sposoby: ćwiczenia

Ponieważ Twoje piersi to nie mięśnie nie mogą być za bardzo wypracowane przez ćwiczenia, dlatego nie ma prawdziwego schematu ćwiczeń, które mogą być ustalonego celowo na to, by pozyskać większe piersi. Jednakże, mięśnie, które znajdują się w tkance piersi mogą być zwiększona, a to z kolei może spowodować, że piersi będą osadzone na wyższej pozycji klatki piersiowej, co z kolei tworzy optyczny efekt piersi o większych rozmiarach. Trzydzieści minutowy trening z użyciem ćwiczeń siłowych skupionych w klatce piersiowej może być bardzo przydatny w tym, aby uzyskać większe piersi. Jest jednak pewne ale: zbyt dużo ćwiczeń w rzeczywistości może dać efekt odwrotny do zamierzonego i zmniejszy masę ciała – a wraz z nią rozmiar biustu, dlatego trzeba być ostrożnym, nie tracąc zbyt dużo na wadze.

Naturalne powiększanie piersi: masaż

Jednym z sekretów wielu kobiet na to, jak uzyskać większe piersi naturalnie jest ich masowanie. W ten sposób można zwiększyć rozmiar biustu – wystarczy po prostu delikatnie masować piersi. Trzeba mieć cierpliwość, bo chodzi o regularne ich masowanie przed pójściem spać lub rano po obudzeniu. Najlepiej robić to, po zastosowanie na nie kremów i serum. Jaki jest powód tego, że kobiety decydują się masować swoje piersi, aby je powiększyć? Jak można masować piersi, by osiągnąć taki niemal niemożliwy wyczyn?

Masowanie przyczynia się do zwiększenia rozmiaru piersi i sprawia, że stają się mocniejsze, ponieważ wspomaga to przepływ krwi i hormonów, do tego obszaru. Gdy ma miejsce prawidłowe krążenie krwi do piersi, hormony mogą być łatwo transportowane do tego obszaru. Gdy składniki odżywcze zostaną skutecznie dostarczone do piersi to tkanki piersi będą odpowiednio stymulowane do wzrostu.

Innym powodem masowania jest fakt, że okazuje się do niezwykle pomocne przy zwiększeniu rozmiaru biustu ponieważ stymuluje działanie takie, które ma miejsce gdy dziecko jest karmione piersią. W trakcie ciąży, z powodu wzrostu produkcji hormonów, piersi stają się również pełniejsze. To właśnie w tym czasie, że piersi są przygotowane do porodu, gdy dziecko zostanie wyprowadzone na świat. Piersi muszą być wystarczająco duże, aby przechowywać i produkować mleko w gruczołach mlecznych. Kiedy dziecko zaczyna ssać pierś, przepływ krwi jest lepszy i tkanki piersi będą bardziej stymulowane.

Przed rozpoczęciem masażu, należy pocierać dłonie przez 15 sekund, aby stworzyć ciepło. Po tym trzeba masować powoli, robiąc małe kółka z góry w dół i do wewnątrz w kierunku sutków.

2 komentarze

 • Reply

  Diana

  Maj 13, 2018

  Masaże są ważne nie tylko po to by piersi były większe, ale należy też badać się co jakiś czas. Każda kobieta powinna umieć zrobić to sama

 • Reply

  MNiko

  Maj 19, 2018

  Ćwiczę od pół roku, ale dopiero jakiś miesiąc temu zauważyłam różnicę, bo zaczęłam stosować też Frashe 😀 Cieszę się, że zdecydowałam się na to serum, bo w końcu jest jakiś widoczny efekt! Piersi się podniosły przez to, że są takie jędrne. Mam nadzieję, że ten efekt utrzyma się na długo 😛

Dodaj komentarz