biust

Sposoby na powiększenie biustu

Sposoby na powiększenie biustu
4.6 (92%) 5 glosy

Niemal w każdej dziedzinie kłopotliwe przypadki można rozwiązać co najmniej na dwa lub na kilka sposobów. Również w dziedzinie powiększania biustu Panie oraz specjaliści z branży urodowej przechodzą samych siebie aby zapewnić rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań każdej kobiety.  Metod pozwalających na uzyskanie efektu powiększenia piersi jest bardzo wiele, każda z nas może w nich przebierać i dobrać tę najodpowiedniejszą dla samej siebie.

W gabinecie kosmetycznym

Zabiegi na piersi przeprowadzane w gabinetach kosmetycznych do niedawna były rzadkością, pojawiały się natomiast w ofercie specjalistycznych salonów SPA lub gabinetów odnowy biologicznej. Obecnie wiele mniejszych placówek również oferuje pielęgnację tej okolicy ciała.

Zabiegi gabinetowe są najczęściej skomponowane w taki sposób abyśmy mogły się w pełni zrelaksować. Pochłaniają czas w przybliżeniu około jednej godziny. Przeprowadzany jest peeling, masaż oraz nakładana odpowiednio dopasowana maska. W przypadku gdy zależy nam na osiągnięciu efektu powiększenia i ujędrnienia piersi polecaną opcją jest maska gipsowa. Po jej zastosowaniu piersi są widocznie uniesione już po jednym zabiegu i wydaja się większe. Najczęściej stosuje się serie zabiegowe aby uzyskać pełny i trwały rezultat.

W domu

Opcji powiększania i pielęgnacji piersi w domu jest bardzo wiele, więc z całą pewnością każda pani dobierze odpowiednie dla swoich potrzeb rozwiązanie. Pamiętajmy jednak, że domowe sposoby na powiększenie biustu wymagają stosunkowo długiego czasu, regularnego stosowania, aby uzyskać efekty. Można również połączyć kilka rozwiązań, aby poziom naszego zadowolenia był wyższy.

 • Masaż – wpływa na krążenie i pomaga w zachowaniu jędrności ciała piersi oraz elastyczności skóry. Wykonuj go regularnie w zaciszu własnej łazienki.
 • Kremy powodujące powiększenie piersi – niektóre z nich zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który powoduje wiązanie wody, co z kolei sprawia, że nanosząc taki kosmetyk na piersi uzyskujemy wrażenie wypełnienia. Inne preparaty zawierają substancje wpływające na tworzenie się tkanki tłuszczowej, która jest jedną z głównych struktur w piersiach. Wymagają regularnego i długotrwałego stosowania. Producenci przekonują iż można uzyskać biust większy nawet o 2 rozmiary.
 • Serum – to skoncentrowana formuła kosmetyczna. W niewielkiej ilości preparatu znajdujemy ogromne bogactwo składników, które silnie koncentrują swoje działanie na miejscu, na które go nałożymy. Przykładowo w dziedzinie liftingu i powiększania piersi warto zwrócić uwagę na naturalne serum Frashe.
 • Przybranie na wadze – z pewnością ta opcja większości pań się nie spodoba, dodatkowe kilogramy nie zaszkodzą jedynie tym bardzo szczupłym. Jeśli tyjemy to powiększają się również nasze piersi.
 • Ciąża – w okresie ciąży i karmienia piersią dochodzi do znacznych zmian hormonalnych, które powodują powiększenie piersi. Warto w tym czasie odpowiednio je pielęgnować, aby nie straciły na jędrności po tym wyczerpującym czasie, jednak u wielu pań po ciąży piersi pozostają większe.
 • Zioła – stosuje się je w formie maseczek, naparów czy odwarów. Pośród najpowszechniej wykorzystywanych w powiększaniu piesi substancji wymienia się czarnuszkę czy kozieradką albo ruszczyk kolczasty – przed zastosowaniem dwóch pierwszych warto skonsultować się z lekarzem.

2 komentarze

 • Reply

  Ika

  Sierpień 13, 2017

  Warto dbać o piersi od młodego wieku, bo na późniejsze lata bardzo ładnie wyglądają. Dla mnie domowe metody są najskuteczniejsze w postaci masaży, ćwiczeń czy kremów. Na pewno warto zwrócić uwagę na Frashe. To najlepsze serum jakie stosowałam. W składzie jest ekstrakt z ruszczyka kolczastego, kofeina, ekstrakt z pąków… 🙂

  • Reply

   Celina

   Sierpień 21, 2017

   A jak często wykonujesz masaże i jaką gąbką?

Dodaj komentarz